Marketing Dla Prasy

Djoles.pl to wyszukiwarka linków do plików, i to sam użytkownik portalu wpisując szukany tytuł w okno szukarki powoduje, że specjalny mechanizm przeszukuje inne portale, w celu znalezienia linku do szukanego tytułu.

 

W każdym z wyników wyszukiwania na djoles.pl jest podana podstrona, gdzie fizycznie znajduje się dany plik.

 

Korzystamy z portali i hostingów plików, gdzie aby móc dodać plik, trzeba się pod nim podpisać jako osoba posiadająca do niego pełne prawa autorskie.

 

Fizycznie djoles.pl nie przechowuje i nie przechowywał w przeszłości żadnych plików na swoich serwerach.

 

Podobne działanie do djoles.pl można zaobserwować na portalu google.pl gdzie również można wyszukać różne treści i np. zapisać na dysk obrazek nie wchodząc na portal z którego on fizycznie pochodzi.

 

 

Djoles.pl zdając sobie sprawę, że użytkownicy innych portali, hostingów mogą uploadować niezgodne z regulaminem pliki, wprowadził szereg innowacyjnych rozwiązań dla właścicieli praw autorskich.

 

Wsród narzedzi pomagających w usuwaniu treści uznanych za nie zgodne z regulaminem regulamin można zgłosić nadużycie za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod linkiem: zgłoś nadużycie jeżeli zapobiegawczo, ktoś uważa, że za pomocą naszej wyszukiwarki będzie można wyszukać jego plik to może zastrzec własność intelektualna, aby to zrobić należy skorzystać z linku: zgłaszanie własności intelektualnej dzięki temu wyszukanie podanego tytułu będzie niemożliwe.

 

 

Wszystkie kwestie prawne reguluje nasz regulamin znajdujący się pod linkiem: http://www.djoles.pl/regulamin.html a także polityka prywatności

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt http://www.djoles.pl/kontakt.html