Mieliśmy okazję gościć za kulisami nowo powstającego teledysku zespołu Freestyle, wraz ze znanym Dj Sequence, do utworu "Ręce wyżej". Zobaczcie jak to wyglądało.
Na planie teledysku Freestyle

W niedzielę 09 lutego mieliśmy okazję gościć na planie nowo nagrywanego teledysku, gdzie zobaczyliśmy jak to wszystko wygląda od podszewki.

 

 

Otóż nagrywała go disco-polowa grupa Freestyle - tak to ten sam zespół, o którym pisaliśmy w czwartek 6 lutego (patrz tutaj). To niewiarygodne, dopiero co jakiś tydzień temu ukazał się ich nowy teledysk do piosenki "Noc szalona (wyzwolona)", a już nagrywają kolejny do utworu "Ręce wyżej". To się nazywa zawrotne tempo, ale mają rację, niech kują żelazo póki gorące, a kariera stoi przed nimi otworem.

 

Tym razem jednak lider zaspołu Grzegorz Tchórzewski podjął współpracę z bardzo dobrze znanym Dj Kamilem Miśkiewiczem, który występuje pod pseudonimem Dj Sequence. Jest on producentem muzycznym, znanym głównie z remixów, oraz występów w klubach. Dodaje piosenkom przytupu i nieco bardziej dyskotekowego charakteru. Co zaskakujące do tej pory Dj Sequence nie promował swojej osoby w klipach video a tym razem zrobił wyjątek. Można powiedzieć, że to jego debiut w teledysku.

 

 

Tak jak i poprzednim razem w nagraniu wzięli udział przyjaciele i znajmomi zespołu, w fajnej niemal rodzinnej atmosferze. Spotkanie odbyło się w Łukowie (woj. lubelskie) w klubie Panorama i tam został nagrywany teledysk Freestyle Ręce wyżej, a nad wszystkim czuwała profesjonalna ekipa PN Media, która robiła teledyski chociażby dla takich artystów jak Akcent, Exaited do utworu "w sercu mi graj".

 

 

Całość zapowiada się mega pozytywnie, spodziewamy się, że teledysk ujrzymy dosłownie w najbliższym czasie. Kolejny raz potwierdza się, że postawiliśmy na właściwych ludzi za których cały czas trzymamy kciuki.

 

Pozdrowienia przesyłają Grzegorz Freestyle, Dj Sequence i admin DjOles.pl

 

Dodano: 11 lutego 2014r. , przez: Martiniii

Komentuj: Facebook Disqus DjOles.pl

Komentowanie djoles.pl chwilowo wyłączone, zachęcamy do komentowania przez Facebook lub Disqus

Najpopularniejsze newsy

Ostatnio dodane artykuły

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Nowa nutka od Pięknych i Młodych zatytułowany "Na serca dnie" nie dostał się jednak do Eurowizji. Pomimo że utwór w ciągu tygodnia zaliczy ponad 600 tys odsłon na YT to jurorzy nie dali im szansy.   "Jest to nastrojowa ballada, opisuje ona miłość, którą każdy z nas chciałby przeżyć" - mówił o "Na serca dnie"Dawid Narożny, mąż głównej wokalistki -Magdy... 26 lutego 2016r.
Roztańczony chłopak z programu Jaka to melodia

Roztańczony chłopak z programu Jaka to melodia

Ostatnimi czasy w sieci pojawił się fragment programu Jaka to Melodia z TVP1 gdzie stał za prowadzącym Robertem Janowskim i podczas występu zespołu wekend wykonywał "swój taniec"   W sieci moment razeszła się ta wieść i szysbko powstały filmiki z podłożoną aranzacją i ciętymi scenami w jegowykonaniu. Chlopak ten   to Vyacheslav Skidan. Po polsku Wiaczesław, ale sam przedstawia... 23 lutego 2016r.
Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Konkurs Piosenki Eurowizji już nie długo.  Dokładnie odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016r. Miejsce to Szwecja a dokładnie  Sztokholm.   Telewizja Polska zmieniła zasady głosowania, wybierania artystów, którzy pojadą na Eurowizję 2016. 8 lutego zakończyło się przyjmowanie piosenek do występu na Eurowizję. Więc ruszyła giełda nazwisk artystów, którzy chcą ubiegać się o możliwość... 16 lutego 2016r.