Domysły i Sugestia Donatana
Czy Cleo ponownie pojedzie na Eurowizję ?

Pomimo tylu spekulacji i tyle pomówień, że Polska nie wystąpi na Eurowizję 2016, Donatan ucina te plotki. Wokalistka - Cleo stała sie nagle jednym z głownych nazwisk wymienianych w kontekście polskiej reprezentacji na Eurowizję 2016.

 

I można to przeczytać na Profilu Facebooka u Donatana: "Już chyba wszyscy się domyślili więc można powiedzieć wprost - w 2016 roku na Eurowizję ponownie pojedzie CLEO. Zainteresowanie jej muzyką za granicą jest bardzo duże - stąd remix "Zabiorę Nas" wykonany przez BASTO. Szereg innych zdarzeń które potoczyły się bardzo dynamicznie i jeszcze jakiś czas temu były nie osiągalne dziś stały się faktem! Tym bardziej miło mi jest pochwalić się iż taką karierę rozwijają moi podopieczni - chcesz coś osiągnąć? Pracuj ze mną - jest k*rewsko ciężko ale warto!"

Jeszcze nic nie jest potwierdzone na sto procent. Oficjalnie reprezentanta Polski mamy poznać pod koniec lutego. Wśród faworytów do tej pory wymienia się, m.in.Michała Szpaka (który wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że bardzo chętnie pojechałby na Eurowizję),Stashkę oraz Sylwię Grzeszczak.

 

Cleo zajeła sie teraz swoją pierwszą solową płytą Pierwszym utworem promującym jej album jest numer "Zabiorę nas". Gdzie już ma 2,5mln odsłon na YT. Dodatkowo powstał remix od Dj Basto który współpracował kiedyś m.in. z Britney Spears.

 

 

Pobierz Mp3 Cleo - zabiore nas (basto remix)

Dodano: 25 stycznia 2016r. , przez: ziutek88

Komentuj: Facebook Disqus DjOles.pl

Komentowanie djoles.pl chwilowo wyłączone, zachęcamy do komentowania przez Facebook lub Disqus

Najpopularniejsze newsy

Ostatnio dodane artykuły

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Nowa nutka od Pięknych i Młodych zatytułowany "Na serca dnie" nie dostał się jednak do Eurowizji. Pomimo że utwór w ciągu tygodnia zaliczy ponad 600 tys odsłon na YT to jurorzy nie dali im szansy.   "Jest to nastrojowa ballada, opisuje ona miłość, którą każdy z nas chciałby przeżyć" - mówił o "Na serca dnie"Dawid Narożny, mąż głównej wokalistki -Magdy... 26 lutego 2016r.
Roztańczony chłopak z programu Jaka to melodia

Roztańczony chłopak z programu Jaka to melodia

Ostatnimi czasy w sieci pojawił się fragment programu Jaka to Melodia z TVP1 gdzie stał za prowadzącym Robertem Janowskim i podczas występu zespołu wekend wykonywał "swój taniec"   W sieci moment razeszła się ta wieść i szysbko powstały filmiki z podłożoną aranzacją i ciętymi scenami w jegowykonaniu. Chlopak ten   to Vyacheslav Skidan. Po polsku Wiaczesław, ale sam przedstawia... 23 lutego 2016r.
Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Konkurs Piosenki Eurowizji już nie długo.  Dokładnie odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016r. Miejsce to Szwecja a dokładnie  Sztokholm.   Telewizja Polska zmieniła zasady głosowania, wybierania artystów, którzy pojadą na Eurowizję 2016. 8 lutego zakończyło się przyjmowanie piosenek do występu na Eurowizję. Więc ruszyła giełda nazwisk artystów, którzy chcą ubiegać się o możliwość... 16 lutego 2016r.

Popularne sety/składanki

Zobacz wszystkie: Sety Składanki