Mistrz drugiego planu robi karierę w sieci
Roztańczony chłopak z programu Jaka to melodia

Ostatnimi czasy w sieci pojawił się fragment programu Jaka to Melodia z TVP1 gdzie stał za prowadzącym Robertem Janowskim i podczas występu zespołu wekend wykonywał "swój taniec"

 

W sieci moment razeszła się ta wieść i szysbko powstały filmiki z podłożoną aranzacją i ciętymi scenami w jegowykonaniu.

Chlopak ten  to Vyacheslav Skidan. Po polsku Wiaczesław, ale sam przedstawia

się jako Sławek. Zatem Wiaczesław Vyacheslav "Sławek" Skidan to młody Ukrainiec, który dwa lata temu przyjechał do Polski na studia. Teraz nie studiuje, a pracuje. Próbuje wybić się w szeroko pojętym show biznesie: statystuje, pozuje, zasiada na widowni w tv, miał epizody filmowe. 

 

Dzięki temu odcinkowi i szumie w sieci z jego osobą został razem z Robertem Janowskim zaproszony do programu Pytanie na śniadanie(20.02.2016)

 

Zobacz fragment programu Pytanie na Śniadanie

 

 

 

Sławek twierdzi, że nie trenował tańca przed lustrem, po prostu jest sobą. Robert Janowski przekonywał, że publiczność w studiu nie jest ustawiana, a o tym, że chłopak z jego widowni został gwiazdą internetu, powiadomiły go córki.

 

Zobacz oryginalny fragment z programu Jaka to melodia

 

 

 

A teraz Zobacz przeróbki od użytkowników Internetu w wykonaniu Sławka:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano: 23 lutego 2016r. , przez: ziutek88

Komentuj: Facebook Disqus DjOles.pl

Komentowanie djoles.pl chwilowo wyłączone, zachęcamy do komentowania przez Facebook lub Disqus

Najpopularniejsze newsy

Ostatnio dodane artykuły

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Na Eurowizji bez Pięknych i Młodych

Nowa nutka od Pięknych i Młodych zatytułowany "Na serca dnie" nie dostał się jednak do Eurowizji. Pomimo że utwór w ciągu tygodnia zaliczy ponad 600 tys odsłon na YT to jurorzy nie dali im szansy.   "Jest to nastrojowa ballada, opisuje ona miłość, którą każdy z nas chciałby przeżyć" - mówił o "Na serca dnie"Dawid Narożny, mąż głównej wokalistki -Magdy... 26 lutego 2016r.
Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Eurowizja 2016. Wiemy kto wystąpi

Konkurs Piosenki Eurowizji już nie długo.  Dokładnie odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016r. Miejsce to Szwecja a dokładnie  Sztokholm.   Telewizja Polska zmieniła zasady głosowania, wybierania artystów, którzy pojadą na Eurowizję 2016. 8 lutego zakończyło się przyjmowanie piosenek do występu na Eurowizję. Więc ruszyła giełda nazwisk artystów, którzy chcą ubiegać się o możliwość... 16 lutego 2016r.
Czy Cleo ponownie pojedzie na Eurowizję ?

Czy Cleo ponownie pojedzie na Eurowizję ?

Pomimo tylu spekulacji i tyle pomówień, że Polska nie wystąpi na Eurowizję 2016, Donatan ucina te plotki. Wokalistka - Cleo stała sie nagle jednym z głownych nazwisk wymienianych w kontekście polskiej reprezentacji na Eurowizję 2016.   I można to przeczytać na Profilu Facebooka u Donatana: " Już chyba wszyscy się domyślili więc można powiedzieć wprost - w 2016 roku na Eurowizję ponownie pojedzie... 25 stycznia 2016r.

Popularne sety/składanki

Zobacz wszystkie: Sety Składanki