Tak jak zapowiadaliśmy Pompomix vol.3 pod naszym patronatem wyjdzie już w sobotę....
Premiera POMPOMIX vol. 3 na DJOLES

Miło jest nam poinformować że najnowsza kompilacja: Głupi i Głupszy (Bolek & Maximo) - POMPO Mix vol.3 jest już gotowa, a oficjalna PREMIERA odbędzie się już w sobotę 17 stycznia 2015 roku o godz. 18.00.

 

Będziecie mogli pobrać ją na djoles.pl w dziale składanki - POMPO MIX.

 

Dodatkowo będziemy rozdawać płytki z mixem na naszym Fb djoles.pl. Jak tylko odbędzie się premiera za kilka dni do wygrania będą na naszym fanpage.

 

A jeśli jesteś wiernym klubowiczem i bawisz się w klubach POMARAŃCZA GROUP to również tam do zdobycia będą najnowsze POMPOMIXY vol 3.

 

Tak jeszcze dla wyjaśnienia. MIX będzie utrzymany w klimatach RETRO, a Bolek z Maximem na pewno postarali sie by zmixować to perfekcyjnie.

 

Zatem wyczekujcie PREMIERY, a oficjalna płytka która jest gotowa wygląda właśnie tak jak poniżej:

 

 

Dodano: 16 stycznia 2015r. , przez: FaceSpeed

Komentuj: Facebook Disqus DjOles.pl

Komentowanie djoles.pl chwilowo wyłączone, zachęcamy do komentowania przez Facebook lub Disqus

Najpopularniejsze newsy

Ostatnio dodane artykuły

Energy Mix vol.51 2016 Już jest!

Energy Mix vol.51 2016 Już jest!

Zapraszamy do odsłuchu oraz pobierania energicznej składanki z klubu Energy 2000  http://uploaduj.net/D80cfe/energy-mix-vol-51-2016-320kbwww-djoles-plmp3/ 10 lipca 2016r.
UWAGA KONKURS na djoles.pl

UWAGA KONKURS na djoles.pl

Djoles.pl ogłasza konkurs dla bardzo aktywnych użytkowników portalu muzycznego. Do wygrania atrakcyjne nagrody.     Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Polubić naszą stronę: https://www.facebook.com/djolespl 2. Polubić stronę naszego sponsora https://www.facebook.com/skleparmandio/ 3. W komentarzu pod tym postem zamieścić link do ulubionej mp3 z www.djoles.pl oraz oznaczyć... 18 lutego 2016r.
Konkurs. Do wygrania 5 płyt zespołu

Konkurs. Do wygrania 5 płyt zespołu

KONKURS!!! Zespół Wiktoria wraz z portalem DjOles zapraszają wszystkich naszych fanów do zabawy.   Do wygrania 5płyt zespołu   Warunek to : zostawienie komentarza pod piosenką Zespół Wiktoria-Dance hits Megamix 2016   udostępnienie,i zebranie jak najwięcej lajkow pod swoim komentarzem   więc Lajkujcie,Komentujcie Udostępniajcie  naszą najnowszą produkcję !!!!!... 9 stycznia 2016r.