Portal

Wyniki 0 - 5
Wszystkich: 5

Jak pobierać paczki z djoles.pl

  Jak pobierać paczki z muzycznego portalu. Czynności są bardzo proste, szybkie a co najważniejsze skuteczne.   Pierwsze jednak co musicie zrobic to założyc konto na www.djoles.pl - rejestracja jest bardzo szybka i darmowa. Kolejna rzeczą to pobranie z naszego serwisu muzycznego programu do  rozpakowywania paczek muzycznych z mp3. Do tego służy nam najbardziej popularny WinRar . Po zainstalowaniu tego... 30 listopada 2010r.

Jak pobierać z wrzuty

Jak pobierać z wrzuta.pl   Pobieranie z wrzuta.pl już nie stanowi żadnego problemu! Ściągaj mp3 z wrzuty bez limitów i za darmo, tylko za pośrednictwem djoles.pl. Na tej stronie przedstawimy i opiszemy dokładnie jak pobierać bez limitów mp3 z wrzuty .     Sposób 1: Zmiana adresu strony podczas przeglądania wrzuty. Podczas przeglądania podstrony na wrzucie z mp3,... 13 listopada 2010r.

Wyszukiwarka mp3 do firefox

  Instalacja wtyczki trwa zaledwie 1 sekundę! Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Pobierz wtyczkę mp3" a wyszukiwarka automatycznie doda się do Twojego Firefox-a. Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki mp3. Poniżej instrukcja instalacji i konfiguracji.   Instalacja wtyczki   Aby zainstalować wtyczkę wyszukiwarki MP3 należy  kliknąć na przycisk “ Pobierz... 12 listopada 2010r.

Jak wyszukiwać mp3

Jak wyszukać mp3 w internecie tak aby znaleść to czgo szukamy?   Najważniejsza czynność to sprecyzowanie frazy wpisywanej do wyszukiwarki.   1. Nazwa nie powinna zawierać ' " ( ) : ; . , / ? \ | [ ] ani innych znaków "specjalnych".   2. Zamiast wpisywac pełny tytuł, który zawiera czasami różne dopiski typu (remix) (radio edit) (x remix) czy (orginal mix) można wpisać sam... 11 listopada 2010r.

Jak pobierać mp3 na djoles.pl

Film:     OPIS:   Po wybraniu insteresującej nas mp3, np:   http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/2,pkpforever-djoles-wwwdjolespltl.html   Przechodzimy niżej aż dostrzeżemy po lewej stronie środkowej kolumny obrazek dyskietki z pomarańczowym napisem "POBIERZ":     Dyskietka oraz niebieskie linki pod nią to odnosniki do mp3. Tak... 11 listopada 2010r.

Najpopularniejsze newsy

Top 3 najlepsze artykuły

Nowość od TAITO!

Nowość od TAITO!

Przedstawiamy wam mega nowość od naszego króla pompy TAITO. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu jego nowa propozycja "ROCK THE PARTY" 26 marca 2017r.